Kadra pedagogiczna
ROK SZKOLNY 2023/2024
KLASY I - III
Nauczyciel | Przedmiot |
Wychowawstwo |
Alicja Łątkowska |
edukacja wczesnoszkolna |
I a |
Regina Kochańska |
edukacja wczesnoszkolna, |
I b |
Marta Szczepaniak |
edukacja wczesnoszkolna |
II a |
Anna Klimczyk, Anna Jaszczyk |
edukacja wczesnoszkolna | II b |
Aleksandra Strzeżewska | edukacja wczesnoszkolna | II c |
Aneta Snycer, Iwona Taraszka |
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspierający |
III a |
Dorota Wiktor |
edukacja wczesnoszkolna |
III b |
Anna Janowska | edukacja wczesnoszkolna | III c |
Joanna Kowalska | edukacja wczesnoszkolna | III d |
Agnieszka Kobierzyńska | język angielski | |
Katarzyna Kubiś | język angielski | |
Hanna Prześniak |
język angielski | |
Katarzyna Bejrowska |
religia | |
ks. Artur Suska | religia | |
Aleksandra Pająk | język kaszubski | |
Dorota Hrycz | etyka | |
Aleksandra Ostrowska | wychowanie fizyczne | |
Magdalena Radzka |
zajęcia sportowe, wychowanie fizyczne |
KLASY IV - VIII
Nauczyciel | Przedmiot | Wychowawstwo |
Magdalena Miszewska |
nauczyciel wspierający | IV a |
Aleksandra Klawikowska |
fizyka, matematyka | IV b |
Aleksandra Gajewska |
język polski | V a |
Natalia Freiberg |
nauczyciel wspierający | V b |
Agnieszka Kobierzyńska Anna Bladowska |
język angielski | V c |
Katarzyna Lubocka | przyroda, biologia, chemia | VI a |
Karolina Kamińska-Marek Marta Szwaba |
język angielski nauczyciel wspierający |
VI b |
Hanna Kamińska | język angielski | VI c |
Barbara Baranowska Agata Brzozowska |
wychowanie fizyczne nauczyciel wspierający, doradztwo zawodowe |
VII a |
Justyna Badtke, Agnieszka Pawlak |
matematyka nauczyciel wspierający |
VII b |
Piotr Żylla |
historia, WOS |
VII c |
Agnieszka Labudda Natalia Kałdowska |
geografia, przyroda nauczyciel wspierający, matematyka |
VIII a |
Małgorzata Krauze Joanna Wójcik |
język polski nauczyciel wspierający |
VIII b |
Krystyna Pingot | matematyka | |
Ewelina Raducha | historia, WOS | |
Joanna Kaczorowska |
nauczyciel wspierający, wychowanie fizyczne |
|
Dagmara Miotk | język niemiecki | |
Alina Gajewska | matematyka | |
Anna Podgórska | wdż | |
Marzena Kudirka | matematyka | |
Wojciech Klimczyk | język polski | |
Edyta Kurtyka | język polski | |
Hanna Prześniak | język angielski | |
Ryszard Stajniak | informatyka | |
Joanna Stojaczyk | informatyka | |
Dorota Hrycz | muzyka | |
Katarzyna Bejrowska | plastyka, technika, religia | |
Katarzyna Warzewska | plastyka, technika | |
Leszek Kaczorowski | wychowanie fizyczne | |
ks. Artur Suska | religia | |
ks. Kamil Zakaszewski | religia | |
Aleksandra Ostrowska | wychowanie fizyczne | |
Małgorzata Bendryn | wychowanie fizyczne | |
Sławomir Izajasz |
wychowanie fizyczne |
|
Magdalena Radzka |
zajęcia sportowe, wychowanie fizyczne |
|
Aleksandra Pająk | język kaszubski |